YourTelevision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YourTelevision

    Заповядай в нов по рода си форум, несъздаван досега. Потопи се в телевизионния живот. Бъди преуспяващ актьор, певец или каквото пожелаеш. Нужно е само да се регистрираш тук и шоуто ще започне! Очакваме те!
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Станете наши приятели!
Офисът на Иън  EmptyСъб Ное 05, 2011 7:21 am by Cooper

» Имението на Ian Somerhalder
Офисът на Иън  EmptyПон Окт 17, 2011 11:21 pm by Mеган Алт

» Елси Невърленд
Офисът на Иън  EmptyПет Сеп 30, 2011 2:36 pm by Нина Добрев

» Къщата на Меган
Офисът на Иън  EmptyСря Сеп 28, 2011 11:17 pm by Mеган Алт

» Офисът на Иън
Офисът на Иън  EmptyСря Сеп 28, 2011 10:24 pm by Ian Somerhalder

» Водопадът
Офисът на Иън  EmptyВто Сеп 27, 2011 5:58 pm by Анабел Стюарт

» OPPS...I DID IT AGAIN!!!<33
Офисът на Иън  EmptyНед Сеп 25, 2011 6:15 pm by Изабела Стоун

» Колко % ви допада предишния?
Офисът на Иън  EmptyСря Сеп 21, 2011 4:38 pm by Мила Кунис

» Who wants to be alone?
Офисът на Иън  EmptyСря Сеп 21, 2011 4:34 pm by Мила Кунис

Офисът на Иън  Flags_0

You are not connected. Please login or register

Офисът на Иън

2 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Офисът на Иън  Empty Офисът на Иън Пет Сеп 16, 2011 9:47 pm

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder
Мениджър
Мениджър

Офисът на Иън  660_big

Офисът на Иън,беше просторен и уютен.Беше подреден семпло,но достатъчно удобно,тъй,като той ,прекарваше значителна част от времето си в него.

2Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пет Сеп 16, 2011 9:52 pm

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder
Мениджър
Мениджър

Тъкмо се бях разделил с Нина,когато телефона ми звънна,очаквах всеки друг,но не и нея.Меган,моята бременна бивша,какво пък искаше сега ?Пожела да се срещнем,избрах неутралната територия,на офиса си.тук се чувствах,като у дома,а още не бях готов да я отведа в дамът си,но и това щеше да стане,но в момента жилището ми бе в ремонт и търсех,да си купя,по-голяма къща.Ако щях да имам жена и дете,ми трябваше повече пространство.

3Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пет Сеп 16, 2011 9:55 pm

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

Оказа се , че той трябва да подпиша едни неща преди да замина , бях глупава да тръгвам без никакви документи. Не исках да идвам и да го виждам пак , да го гледам как ме гледа , бях като някоя натрапница , но иначе не можех да си намеря работа. Почуках и влязох.
- Извинявай , че те притеснявам. Идвам за бързо , просто ми трябва един подпис за едни документи.

4Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пет Сеп 16, 2011 10:23 pm

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder
Мениджър
Мениджър

Меган дойде неочаквано бързо,аз тъкмо ис бях сипал чаша с уиски ,оставих я недокосната,макар,да имах силна нужда да я изпия.
- Влизай,Мег и сядай-усмихнах се.
- Е ,за какво става въпрос ?-погледнах я,тя замълча.Хванах чашата и отпих от нея.Тя ме погледна.
- Бих те почерпил ,но...Някъде тук,трябва да имам безалкохолно.Поразтърсих в мини бара и подадох студен чай.
- Явно само това е останало-седнах отново.
- Е ?-запитах я.

5Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пет Сеп 16, 2011 10:27 pm

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

- Не , няма да сядам , дойдох за бързо. И не искам нищо , благодаря. - усмихнах се , по документите нищо нямаше да разбере , надявах се да не задава повече въпроси , а просто да ги подпише и да успея да напусна този град.
- Просто , за да потвърдиш , че вече не съм ти мениджър и един вид ме освобождаваш от това. - сложих документите на бюрото му.

6Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пет Сеп 16, 2011 10:42 pm

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder
Мениджър
Мениджър

Погледнах документите,нима вече не ги бях подписал.Хванах ги ,нещо в лицето ѝ обаче,ми подсказа ,да изчакам.
- Чакай,защо сега ,виж кое време е ,работното отдавна свърши,какво си намислила Меган ?-погледнах я строго и следях израженията ,които се сменяха на лицето ѝ,да ми подскажат нещо.

7Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пет Сеп 16, 2011 10:49 pm

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

- Не съм намисла нищо , просто забравих да дойда по-рано , а и няма да ходя днес , а утре. Реших днес да мина оттук , за да ги подпишеш и утре всичко да е готово. - погледнах го , веднъж да ги подпишеше , смених полета си за тази вечер и просто щях да си тръгна.
- Моля те , подпиши ги , защото Доминика ме чака. - усмихнах се.

8Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пет Сеп 16, 2011 11:25 pm

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder
Мениджър
Мениджър

- Мег,има нещо което не ми казваш,не ти вярвам,защо изведнъж е разбърза ,нали не си си наумила нещо глупаво ? Като да избягаш от мен,защото няма да те пусна-станах и заобиколих бюрото ,хванах я и притеглих към мен.
- Живота ти е обвързан с моя и няма да те пусна !Имаш един месец,да подготвиш роклята си,а аз ще се погрижа за другото-тя се опита ,да протестира,но аз сложих пръст,на устните ѝ.
- Не е нещо ,по което трябва да разсъждаваш,просто го направи,това е най-доброто за нашето дете-погалих коремът ѝ,който все още беше толкова плосък.

9Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пет Сеп 16, 2011 11:29 pm

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

Погледнах го и поклатих глава , отстъпвайки назад.
- Нека не правим нищо прибързано , окей ? - въздъхнах и поклатих глава. Можеше да се случи всичко.
- Ако детето се роди , тогава да се оженим. Може да се случи всичко. После ще съжаляваш за това , което си направил , убедена съм в това.А и аз ще съжалявам.

10Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Съб Сеп 17, 2011 10:35 pm

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder
Мениджър
Мениджър

- Ако се родили ? Какво си намислила Мег,мисля,че ти казах съвсем ясно,че искам това дете,нали не мислиш,да го махаш...-казах с пресипнал глас.Скъсих отново разстоянието и я хванах през кръста,с едната си ръка повдигнах брадичката ѝ и се взрях в очите ѝ.
- Моля те кажи ми,че не го мислиш,Моля те...-казах а лицето ми на сантиметри от нейното и се взирах в очите ѝ,с няма молба в моите.

11Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Съб Сеп 17, 2011 10:57 pm

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

- Не , не смятам да го махам , наистина , но просто може да се случи всичко , ако смятах да го махна , въобще нямаше да ти казвам. - погледнах го и си беше така. Но наистина първите два месеца от бременността ми въобще не минаха добре и доктора каза , че и за нататък може да има усложнения. Неща , които щях да спестя за себе си.

12Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Съб Сеп 17, 2011 11:18 pm

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder
Мениджър
Мениджър

- Толкова се радвам,не се притеснявай,всичко ще бъде наред-Но тя не ми изглеждаше убедена.Приближих се още малко и съвсем леко я целунах по устните.
може би един ден,пак бих могъл,да те обичам,след като ми зарасне раната-казах,но тя бе толкова близо и бременността я беше направила по привлекателна,можеше да ме е наранила,но в този момент не мислех.Хванах я през кръста и я приближих съвсем към мен,устните ми завладяха нейните ,с напориста жажда.Като се осъзнах я пуснах.
- Извинявай ,аз...-замълчах,какво щях да ѝ кажа,че не съм бил отдавна с жена,за това я нападам.
- Няма,да се повтори-казах по скоро на себе си,отколкото на нея.

13Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Съб Сеп 17, 2011 11:27 pm

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

Отвърнах на целувката му, разбира се го обичах и го бях осъзнала. Четири години не се забравяха лесно и особено човек като него , човек който обичах с цялото си сърце.
- Имаш нужда от време , от много време. - погледнах го , едва ли имаше приятелка и може би , дори не знаех защо го направи , но знаех че едва ли го иска.
- Няма за какво да се извиняваш , каквото и да е станало , четири години сме били заедно и колкото и да се правим , не сме си непознати. - усмихнах се , дори щяхме да се женим , ако не бях провалила всичко. Може би не трябваше да тръгвам сега , щях да го нараня и щеше да е пордената глупост.

14Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пон Сеп 26, 2011 9:15 pm

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder
Мениджър
Мениджър

- Не,не се обвинявам,красива си и ще съм евнух,ако не те пожелая.въпросът обаче е друг.Очаквам Мегън истински брак,ако се надяваш да е фиктивен забрави.Може би някой ден,отново ще се влюбя в теб и ще те обичам.Но не искам обърканите ми чувства,за бъдат,повод да страниш от мен.Още повече не искам,детето ни да усети,че има нещо нередно,между нас.
- Искам ,да забравя ,това което направи ,но ще е нужно време...-казах и я погледнах.
- Искам те в живота си Мегън искам ви и двамата.-Не знаех,защо говорех така,дали се чувствах виновен,че ѝ направих бебе,което очевидно не иска или още имах чувства,някъде останали...

15Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пон Сеп 26, 2011 9:30 pm

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

- Не можеш да взимаш такива спонтани решения. - погледнах го , наистина и той не знаеше защо говори тези неща , но със сигурност ако ги направеше , после щеше да съжалява. Не се чувствах добре и не исках да оставам повече тук , да слушам думи , на които дори и той не вярваше.
- Знаеш ли , наистина съжалявам , че дойдох беше грешка. Достатъчно си объркан , за да те обърквам още. - взех документите от бюрото му и изляох.

16Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пон Сеп 26, 2011 9:59 pm

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder
Мениджър
Мениджър

Какво си мислеше,че прави.Настигнах и я вкарах отново макар и малко насила в стаята ,заключих я ,за да не проявява повече своеволия.
- Не сме приключили Мегън,ще останем тук,цялата нощ ,за ад си поговорим хубаво,а утре вече ще си на моето мнение и понеже тя се опита да протестира.Отворих прозореца и метнах ключа.
- Утре ,като дойдат да чистят,ще ни отключат,а дотогава има много време-казах спокойно.бях полудял,какви ги вършех.

17Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пон Сеп 26, 2011 10:06 pm

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

Не можех да повярвам на това , което той направи. Стоях малко загледана през прозореца.
- Не може да си сериозен , ще стоим тук до сутринта ? - погледнах го и си ми изглеждаше напълно сериозно. Седнах на дивана и сложих ръце на лицето си.
- Аз не мисля , че има за какво да си говорим.

18Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пон Сеп 26, 2011 10:34 pm

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder
Мениджър
Мениджър

- Напротив,още не си ми казала,защо постъпи така с мен.Обичахме се какво не ти достигна,че да ме предадеш ?-Бях сериозен много дълго ,бяхме отлагали този разговори,но сега заключени тук,повече,нямаше на къде.
- Искам истината,да не си посмяла,да ме излъжеш,ще разбера.Имам диван ,ще те оставя да спиш,след като ми отговориш на няколко въпроса.-казах твърдо.

19Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пон Сеп 26, 2011 10:44 pm

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

Погледнах го , след толкова време всичко щеше да се изясни , не исках да му казва , но явно трябваше.Усещах как ръцете ми трепереха.
- Защо го направих ли ? Не съм го искала и не те лъжа , мога да се закълна. Каза , че ако не спа с него , повече няма да работи за теб , а знаех какъв приятел ти е и колко ще те заболи , ако ти кажа и двете , но ти ни хвана. Защо не ти казах ли ? Защото той щеше да ме обвини и да се случат много по-ужасни неща. И предпочетох да си мислиш , че ти бих ти изневерила и че той щеше да спи с мен , защото е пиян , отколкото да мислиш , че ме е насилил. Защо со тръгнах ли ? Защото помислих , че всичко ще е по-лесно и за теб и за мен , но когато реших да се върна ти ме беше намразил и предпочетох да остана настрана. За детето разбрах преди два месеца , но не дойдох да ти кажа. Беше ми страх и смятах , че ако го отгледам сама ще е по-добре , но реших , че може да искаш и да знаеш. Но сега разбрах , че всичко това е грешка. Ти вече трябва да продължиш живота си , някъде далеч от мен. Имаш ли още въпроси ? - надигнах главата си и го погледнах в очите.

20Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пон Сеп 26, 2011 11:17 pm

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder
Мениджър
Мениджър

Слушах я и не можех да повярвам,един от най-добрите ми приятели,е пожелал нещо мое.бях бесен.Идеше ми да отида и да му разбия физиономията ,но май трябваше да почакам до сутринта.
- Вярвам ти,не нямам,сега ако искаш може да спиш,на дивана,аз не бих могъл,да заспя след тази вечер.разбрах нещо,от всичко това,колко по-бързо те направя своя съпруга,толкова по-добре.Повече никой няма да те докосва или да изисква от теб,тези неща,които ще се полагат,само на съпруга ти.Не ни трябва шумно тържество,наспи се скъпа утре ще се венчаем.Така е най-добре за двама ни ,погледнах към коремчето ѝ
- За трима ни-добавих и се усмихнах.

21Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пон Сеп 26, 2011 11:27 pm

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

- Според мен наистина е най-добре да изчакаме , моля те. - погледнах го , наистина това беше най-добре.
- Не и аз едва ли ще заспя. - едва ли щях да успея да заспя , след всичко което казах , истината болеше най-много и още повече като си спомних онзи момент , как онзи щеше да ме изнасили и как после загубих , единственият човек , който съм обичала. Изкарах телефона си , звънах на авиокомпанията и казах , че не искам полета и че могат да дадат мястото ми на друг , не можех да си тръгна , наистина щеше да е поредната грешка.

22Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пон Сеп 26, 2011 11:30 pm

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder
Мениджър
Мениджър

Погледнах я обвиняващо
- Нима щеше да заминеш и да ме оставиш,да отведеш бебето ми с тебе и повече да не го видя ?Не не го вярвам,дори ти не си способна на това,но аз те чух,със собствените си уши,щяла си да заминеш.Отидох при нея и а притиснах към тялото си.
- Какво не ти дадох ? Какво ти липсваше,повече никога ням ада те пусна ,чуваш ли.

23Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Пон Сеп 26, 2011 11:35 pm

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

Въздъхнах и отново го погледнах.
- Разбира се , че щеше да го виждаш. Просто щях да отида някъде докато го родя и всичко се оправи. Мислех , че така ще е по-добре за теб и ще ти дам начало на нов живот. - не очаквах да дойде и да ме притисне до себе си.
- Не ми е липсало нищо , просто никога няма да си простя , че те предадох.

24Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Вто Сеп 27, 2011 10:15 pm

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder
Мениджър
Мениджър

- Стига толкова-казах и я прегърнах.
- Нека забравим,става ли,ти ще си моя съпруга и няма да има повече лъжи,между нас.-Целунах нежно челото ѝ я придърпах към себе си.Тя облегна глава на рамото ми.
- Ще се оженим и ще сме щастливи.-усмихнах се исках,да го вярвам,наистина.Усетих,как затварям очи,нима щяхме да заспим тук,на пода.

25Офисът на Иън  Empty Re: Офисът на Иън Вто Сеп 27, 2011 10:39 pm

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

Погледнах го и само кимнах , не знаех какво да кажа. Сякаш толкова вярваше на нещата , а и двамата знаехме , че това едва ли ще е така. Но поне можехме да се надяваме и да си мечтаем.Колкото и да не исках да го прегръщам и притеснявам , тук беше много студено , а аз бях само по потник , не знаех че ще се застоя или ще спим тук. Затворих очи и скоро се унесох.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите