YourTelevision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YourTelevision

    Заповядай в нов по рода си форум, несъздаван досега. Потопи се в телевизионния живот. Бъди преуспяващ актьор, певец или каквото пожелаеш. Нужно е само да се регистрираш тук и шоуто ще започне! Очакваме те!
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Станете наши приятели!
Офисът на Изабела Стоун EmptyСъб Ное 05, 2011 7:21 am by Cooper

» Имението на Ian Somerhalder
Офисът на Изабела Стоун EmptyПон Окт 17, 2011 11:21 pm by Mеган Алт

» Елси Невърленд
Офисът на Изабела Стоун EmptyПет Сеп 30, 2011 2:36 pm by Нина Добрев

» Къщата на Меган
Офисът на Изабела Стоун EmptyСря Сеп 28, 2011 11:17 pm by Mеган Алт

» Офисът на Иън
Офисът на Изабела Стоун EmptyСря Сеп 28, 2011 10:24 pm by Ian Somerhalder

» Водопадът
Офисът на Изабела Стоун EmptyВто Сеп 27, 2011 5:58 pm by Анабел Стюарт

» OPPS...I DID IT AGAIN!!!<33
Офисът на Изабела Стоун EmptyНед Сеп 25, 2011 6:15 pm by Изабела Стоун

» Колко % ви допада предишния?
Офисът на Изабела Стоун EmptyСря Сеп 21, 2011 4:38 pm by Мила Кунис

» Who wants to be alone?
Офисът на Изабела Стоун EmptyСря Сеп 21, 2011 4:34 pm by Мила Кунис

Офисът на Изабела Стоун Flags_0

You are not connected. Please login or register

Офисът на Изабела Стоун

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Офисът на Изабела Стоун Empty Офисът на Изабела Стоун Нед Сеп 04, 2011 8:39 pm

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

Това е и офисът на Изабела...
Офисът на Изабела Стоун Amazin10
Офисът на Изабела Стоун Scenic10
Офисът на Изабела Стоун Unique10

2Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Чет Сеп 08, 2011 2:48 pm

Алекс О'Брайън

Алекс О'Брайън
Водещ
Водещ

След като приключих снимките за предаването се отправих към последния етаж.Офисът на Из. Снощи отново се бяхме скарали и исках да й се извиня.Взех букета,който бях купил за нея.121 рози.
Почуках на вратата и тя ми позволи да вляза.Открехнах леко вратата и бавно влязох.
-Хей,мила.
казах с усмивка и отидох до нея
-Аз исках да ти кажа,че съжалявам за снощи.И би ли приела моите извинения?
погледнах я миличко и протегнах ръката си леко напред като погледнах букета,а след това нея

3Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Чет Сеп 08, 2011 2:57 pm

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

За пореден ден бях затрупана с работа. Преглеждах няколко известни личности, които можеше да поканя в телевизията.
Тогава почука на вратата. И влезе Алекс. Снощи се бяхме скарали! И цял ден ми беше адски тъпо...и отгоре на всичко, не можех да споделя с никой, освен с Нина, която обаче я нямаше. Никой друг не знаеше, че разбивачката на сърца- Изабела Стоун, най-накрая се е обвързала. Пък и Алекс работеше за мен и такива връзки не бяха от препоръчителните.
Погледнах го и станах от стола си, като оставих очилата си на бюрото. Приближих се и очите ми се спряха на грамаданския букет рози.
-Какво?-зачудих се за цветята.
-Алекс...-промълвих тихо.
Честно казано си нямах и на представа какво да кажа. Не бях добра във връзките! Не, аз нямах изобщо връзки. Всичко беше просто за кратко. А като и никой не знаеше за тази връзка...трябваше да е тайна, бе още по-трудно.
Извъртях глава в посока на залеза. Кабинетът ми бе на върха на сградата и имаше невероятна гледка, отвсякъде всичко бе с прозорци и изобщо бе много просторен. Точно като един апартамент например!

4Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Чет Сеп 08, 2011 3:02 pm

Алекс О'Брайън

Алекс О'Брайън
Водещ
Водещ

Определено се изненада.Надявах се приятно.Защото май наистина бях хлътнал по нея..
-Моля те,приеми ги.Нека не се караме повече.Не искам да те виждам тъжна.
прокарах пръсти през косата й и й се усмихнах мило
Вгледах се в очите й...Боже,бяха толкова красиви.

5Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Чет Сеп 08, 2011 3:07 pm

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

Той прокара пръсти през косата ми и аз изтръпнах. Обърнах се към него и пръстите ми леко докоснаха устните му.
-Мхм...Благодаря ти!-отвърнах тихо.
Прегърнах го силно и докато той се усети, устните ми се бяха озовали на неговите.
Отдръпнах се и се подсмихнах:
-Денят ми бе ужасен...до сега!-прехапах палаво устни и го погледнах.
Взех розите, вдишах умайващия им мирис и ги потопих в една ваза.

6Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Чет Сеп 08, 2011 3:13 pm

Алекс О'Брайън

Алекс О'Брайън
Водещ
Водещ

Когато ме целуна изпитах огромно облекчение.След като потопи розите във ваза и отново се върна при мен сложих ръце на кръста й и нежно целунах устните й като езикът ми се заигра палаво с нейния.
-Радвам се,че вече е хубав.
усмихнах се доволно и отместих един кичур,който се спускаше по лицето й
-Прекрасна си.
промълвих тихо в ухото й

7Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 9:15 am

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

Устните ни се сляха и отново в коремът ми запърхаха пеперуди. С никой не ми се бе случвало това...Но знаех, че трябва да се постарая тази връзка хем да е тайна, хем да не я съсипа с редовните ми свалки...
Поредната целувка прекъсна мислите ми и забравих за всичко. Ръцете ми се обвиха около врата му и пръстите ми леко се заиграха със страхотната му коса.
-Сякаш ти не си!-измрънках между целувките.
Ох, обичах моментите когато се сдобрявахме!

8Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 10:23 am

Алекс О'Брайън

Алекс О'Брайън
Водещ
Водещ

Ъгх...искаше да ме изкара извън кожата ми ли?Повдигнах я на бюрото и тя обви крака около мен,зарових ръце в косата й като целувките ми не спираха.Обхождаха устните,брадичката,врата й.
Притисках тялото й към мен все повече.Обожавах уханието й..

9Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 10:37 am

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

Алекс реши да не е спокойното момче, което познавах. Искаше да е бунтар! Не го бях виждала в тази светлина...
Той ме повдигна, за да седна на бюрото. Аз обвих крака около него и с ръце разбутах всички папки и листове. Нещата се разпиляха на земята! Поне да бе избрал дивана. Въпреки, че тук ми харесваше!
Усмихнах се палаво и отново се заех да го целувам. За да го изкуша още повече се опънах назад към бюрото, давайки му достъп до всичко.

10Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 10:45 am

Алекс О'Брайън

Алекс О'Брайън
Водещ
Водещ

Гледката,която се откри към мен беше страхотна.Ръцете ми се пъхнаха под потника й и бавно започнаха да го надигат нагоре като през това време целувах нежно коремчето й.След секунди потникът се озова на земята и я придърпах към себе си,впих поглед в очите й, а след това нежно я целунах.

11Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 10:49 am

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

Алекс набързо свали потника ми и го захвърли нанякъде. Ах, аз си обичах този потник!!! Но и аз нямаше да стоя така...
Той ме придърпа, погледна ме и ме целуна. Езичето ми палаво затанцува, докато устните ни се сливаха.
В същото време ръцете ми бавно надигнаха тениската му и му я свалиха. Разбира се, и аз я захвърлих. Погледът ми се спусна по невероятните му коремни мускули, а после се върна към небесносините му очи.

12Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 10:55 am

Алекс О'Брайън

Алекс О'Брайън
Водещ
Водещ

-Да не ни хване някой?
попитах като я погледнах леко колебливо,наистина нямаше да е добре да ни хване някой..Връзката ни беше тайна,а и..как щях да се измъквам после..Но реших да не мисля за това сега.
След думите ми впих устнтие си с нейните за поредната целувка като ръцете ми се разхождаха по гърба й и стигнаха до ципа на полата й.Бавно го разкопчах,надигнах я леко и издърпах полата й като се спусна по глезените й и падна на пода.
Ръцете ми отново зашариха по гърба й,а устните ни не се отделяха.

13Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 11:03 am

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

Скоро се бях озовала пред него само с черното бельо. Докато го целувах, ръцете ми се заеха да разкопчават колана му. И той след секунди бе захвърлен. Разкопчах ципа му и свалих леко панталоните му.
Целунах го нежно, докато изтръпвах при всяко докосване на ръцете му по гърба му.
Леко се размърдах като го накарах, носейки ме да отидем до вратата. Извих леко кръста си и заключих вратата, а след това дръпнах и щорите.
Е, не можех да закрия и другите прозорци, които даваха гледка към залеза, но и оттам никой не можеше да ни види.
Алекс леко ме бутна към вратата, а аз стиснах хватката на краката си.
Ръцете ми разрошиха косата му...

14Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 11:10 am

Алекс О'Брайън

Алекс О'Брайън
Водещ
Водещ

След като заключи вратата и спусна щорите опрях Из към вратата като здраво я държах.
Тялото ми започна да се нагорещява.Да я иска все повече.Както я бях взел я занесох до дивана и бавно я оставих там като легнах върху нея.За миг спрях всичките си действия и просто прикарах поглед по тялото и лицето й.Беше толкова прекрасна.Помилвах нежно челюстта й,след което се наведох и я целунах.Сякаш телата ни бяха като магнити.

15Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 11:15 am

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

Отидохме на дивана и аз се излегнах, като Алекс застана над мен.
Целувките му бяха леки и нежни...Но по-често погледът му шареше по мен!
Аз го завъртях и двамата се изтърсихме на земята. Възседнах го и устните ми се спуснаха по врата му и по тялото му.
Парещия ми дъх изгаряше тялото му и усещах как с всяка секунда, той се побъркваше все повече! Усетих възбудата му. Ръцете ми леко галеха лицето му, докато аз го целувах навсякъде...

16Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 11:49 am

Алекс О'Брайън

Алекс О'Брайън
Водещ
Водещ

Когато седна върху мен дяволита усмивка се изписа по лицето ми.Зарових едната си ръка в косите й,а с другата леко стиснах дупето й.Усещах как ерекцията ми се увеличава и определено трябваше да махна тези дънки.
Намерих с ръка сутиена й и го разкопчах като го хвърлих някъде.Надигнах леко главата си и започнах да обхождам с език бюста и врата й,а ръцете ми палаво да шарят по тялото й.

17Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 11:54 am

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

Алекс набързо успя да се оттърве и от сутиена ми...
Продължих да го дразня, но този път не бяха само невинни целувки. Езикът ми се включи в обхождането на тялото ми, а от време на време го дращех леко със зъбки.
-Искам те!-провълвих задъхано и се усмихнах закачливо.
Ръцете ми хванаха дънките му и ги спуснаха надолу, а той ги досвали с крака.

18Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 12:22 pm

Алекс О'Брайън

Алекс О'Брайън
Водещ
Водещ

-О,аз повече.
изшептях като неусетно стиснах дупето й този път по-силно,а целувките ми ставаха по-груби.
Преобърнахме се и застанах отгоре...вече не можех..свалих боксерките си,след което се заех с бикините й.Захапах леко единият им край и с едно движение ги свалих.
Настаних главата си между бедрата й като целунах интимните й части,а ръцете ми галеха вътрешната страна на бедрата й.Езикът ми също се включваше като се опитваше да намери клитора й.И успя.Ту засмуквах клитора й,ту целувах срамните й устни.При тези мои движения тя присвиваше краката си.Усещах колко възбудена беше.Но не спирах.

19Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 12:35 pm

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

Определено Алекс не си играеше...Може би не бях сгрешила с това, че се обвързах с него.
Нямаше и минута и Алекс ме бе преобърнал и бе свалил боксерките си, както и моите бикини. Устните му се спуснаха надолу и започнаха да дразнят най-чувствителното ми място.
Изтръпвах и леки стенания се изплъзваха от устата ми. Свивах краката си в опит да спра агонията! Побъркваше ме...
Той засмукваше, дращеше, целуваше...докато не бях изцяло мокра!
След поредното стенание, аз го дръпнах към лицето ми и прошепнах в ухото му:
-Още ли ще продължава агонията?-облизах леко ушната му мида и захапах ухото му.

20Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 12:51 pm

Алекс О'Брайън

Алекс О'Брайън
Водещ
Водещ

Усмихнах се дяволито и казах съвсем тихо:
-Мисля,че и двамата сме готови за друг вид агония.
След думите си рязко проникнах в нея,като сложих длан на устните й за да спра напиращия стон,който иначе щеше да излезе от устните й.Определено се беше навлажнила.Доста.Така ми беше много по-лесно да прониквам в нея,по-дълбоко.
Ту забързвах,ту намалях темпото.Ръцете ми се заиграха с най-чувствителната част от гърдите й,а не след дълго бяха заменени от устните и езика ми.Леко ги захапах и дръпнах.Следващият й стон бе на път.Бързо впих устни в нейните като ръцете ми изучаваха всяка една извивка на тялото й.

21Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 12:57 pm

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

Най-накрая това дълго чакане свърши. Алекс проникна в мен рязко и веднага забърза темпото! Точно така го обичах...
Бе доста добър и ме караше да откачам. Дори и да опитвах не можех да задържа стенанията си, но секретарката щеше да ни чуе. Обаче Алекс се погрижи за това. Леко опря длан на устните ми, за да задържи стона.
Започнах да движа тялото си с неговото, а ръцете ми ту шареха по гърба му, ту го притискаха към мен, хващайки го за дупето.
Устните на Алекс се спускаха по гърдите ми и закачаха зърната ми. Отметнах коса назад и извих врата си, неспособна по друг начин да задържа възбудата си.
Тласъците продължаваха и двамата се наслаждавахме на всяка секунда заедно!

22Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 1:07 pm

Алекс О'Брайън

Алекс О'Брайън
Водещ
Водещ

Започнах да прониквам все по-грубо и по-дълбоко в нея.Извършвах и въртеливи движения,колкото повече удоволствие,толкова по-добре.Въпреки,че не исках да свършвам бързо.Исках да й се насладя колкото може повече.Пристисках тялото й все повече към моето като я взех в скута си и бяхме в седнало положение.Продължих да прониквам в нея като темпото леко се забави.Прокарах пръсти през косата й и я погледнах...беше толкова красива..толкова нежна..Впих устни в нейните като езикът ми отново палаво се заигра с нейния,с едната си ръка я държах през кръста,а другата ми ръка стискаше стегнатото й дупе.

23Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 1:30 pm

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

Продължихме да се наслаждаме един на друг, но скоро и двамата нямаше да издържим!
Той се надигна и се нагласи, а аз седнах в него като той отново проникна, но този път движенията му бяха по-бавни. Но все така омайващи!
Устните ни отново се сляха, докато ръцете на Алекс обикаляха тялото ми.
За пореден път се вгледах в неговите приказни очи и това ми донесе усмивка, на която той отвърна с още целувки.
Езиците ни се вплитаха, както и телата ни. Леко тръгнах да надигам тялото си и да го движа повече, отколкото той и така го възбуждах още повече!

24Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 6:05 pm

Алекс О'Брайън

Алекс О'Брайън
Водещ
Водещ

Боже...беше прелестна.Просто...просто ме побъркваше.И двамата движехме телата си в синхрон. Ръцете ми обхождаха цялото й тяло.Сякаш всичко това не ми стигаше и исках още от нея.Движенията се забързаха..максимално.Вече не можех да контролирам тялото си.Дишането ми беше накъсано,а тялото ми сякаш гореше.Усещах,че свършвам.Когато това стана двамата лежахме запъхтени на пода.

25Офисът на Изабела Стоун Empty Re: Офисът на Изабела Стоун Пет Сеп 09, 2011 7:43 pm

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

Дишането ми се учестяваше с всяка секунда....Тялото ми бясно се движеше...Косата ми като побъркана се мяташе насам-натам!.
Не нямаше да издържим още много! След минута и двамата свършихме, напълно изтощени и задоволени. Ох, скоро не бях правила такъв добър секс!
Проснахме се на пода. Леко се обърнах, гледайки го отново в очите, в които можех да потъна! Тялото ми все още бе голо, както и неговото! Целунах го леко и се усмихнах чаровно.
Спуснах погледа си по голото му тяло и това ми донесе пресните спомени от преди минути!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите