YourTelevision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YourTelevision

    Заповядай в нов по рода си форум, несъздаван досега. Потопи се в телевизионния живот. Бъди преуспяващ актьор, певец или каквото пожелаеш. Нужно е само да се регистрираш тук и шоуто ще започне! Очакваме те!
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Станете наши приятели!
Kъщата на семейство Алт и Адамс EmptyСъб Ное 05, 2011 7:21 am by Cooper

» Имението на Ian Somerhalder
Kъщата на семейство Алт и Адамс EmptyПон Окт 17, 2011 11:21 pm by Mеган Алт

» Елси Невърленд
Kъщата на семейство Алт и Адамс EmptyПет Сеп 30, 2011 2:36 pm by Нина Добрев

» Къщата на Меган
Kъщата на семейство Алт и Адамс EmptyСря Сеп 28, 2011 11:17 pm by Mеган Алт

» Офисът на Иън
Kъщата на семейство Алт и Адамс EmptyСря Сеп 28, 2011 10:24 pm by Ian Somerhalder

» Водопадът
Kъщата на семейство Алт и Адамс EmptyВто Сеп 27, 2011 5:58 pm by Анабел Стюарт

» OPPS...I DID IT AGAIN!!!<33
Kъщата на семейство Алт и Адамс EmptyНед Сеп 25, 2011 6:15 pm by Изабела Стоун

» Колко % ви допада предишния?
Kъщата на семейство Алт и Адамс EmptyСря Сеп 21, 2011 4:38 pm by Мила Кунис

» Who wants to be alone?
Kъщата на семейство Алт и Адамс EmptyСря Сеп 21, 2011 4:34 pm by Мила Кунис

Kъщата на семейство Алт и Адамс Flags_0

You are not connected. Please login or register

Kъщата на семейство Алт и Адамс

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

Kъщата на семейство Алт и Адамс Luxury-House-Plans-With-Photos-4
Къщата на семейството на Меган и Хейли

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

Излязох от вкъщи и тръгнах към дома на родителите си , след кат Иън свършеше със снимите , щях да бъда с него. Но сега трябваше да се видя с нашите и сестра си. Звънах и тя ми отвори.
- Здравей Хейли. - не се харесвахме , но можеше поне да се преструваме.

Хейли Адамс

Хейли Адамс
Водеща
Водеща

Отворих ѝ, като направих иронична усмивка.
-Здрасти! -Престорих се на ентусиазирана и след това повдигнах вежда и пак тръгнах към хола. По някаква необяснима причина не можех да я понасям!
Седнах на дивана, като отново седнах с пуканките в ръка и "тръснах" краката си на масичката.
-Сети се да дойдеш.. -Измрънках под носа си и я погледнах с доза пренебрежение.

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

Отидох заедно с нея в хола и я изгледах накриво.
- Все пак дойдох. - повдигнах рамене и седнах на един от фотьоилите , май беше по-добре да си остана вкъщи.
- В крайна сметка поне една от нас има личен живот. - усмихнах се.
- Не мога винаги да съм на разположение.

Хейли Адамс

Хейли Адамс
Водеща
Водеща

Повдигнах вежда и я погледнах.
-Това, че се размотаваш с някакъв не значи, че си единствената с личен живот... сестричке. И кой е казал, че имам нужда да си на разположение? -Казах, като макар тона ми да беше любезен, си личеше остротата на думите ми. Понякога имах чувството, че мога да разчитам единствено и само на себе си. Скоро щях да избягам и нямаше да ме е грижа какво ще се случи тук!
Обърнах поглед към телевизора. Ако мислеше, че ще ѝ обърна внимание, жестоко се самозалъгваше!

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

- Никой. - погледнах я и повдигнах вежда.
- Но факт е , че постоянно ми напомняш това , че закъснявам. Виж харесва ли ти или не , трябва да се държим добре за пред мама и татко , колкото да не се харесваме и колкото и двете да го знаем. - усмихнах се отново и запалих цигара , думите й не значеха нищо и колкото опитваше да се заяжда с мен , не ми пукаше.

Хейли Адамс

Хейли Адамс
Водеща
Водеща

Погледнах я, като се приведох напред и я огледах от глава до пети. За няколко секунди цареше мълчание между двете ни. Само телевизора го разреждаше.
-Да се държа добре с теб? Къде си го гледала този филм? -Засмях се. -Мислиш, че те не знаят, че не се понасяме? Не са глупави, Меган.
Облегнах се отново назад, без да отделям поглед от нея. Какво очакваше от мен? Да се хванем за ръце и да се правим на първи приятелки? Размотаваше се с някакви типове, а после мен наричаха безотговорна! Тя дори не беше тук!
Завъртях очи и се изправих, като се качих по стълбите и тряснах вратата на моята стая.

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

- Някой ден може би ще съжаляваш за това , както и аз. - отново се усмихнах , не ми пукаше за другото и какво става. Можехме да се разбираме , но бяхме прекалено горделиви и инатливи.
- Но засега и така ми харесва , не се дразня с никой така добре както с теб.

Хейли Адамс

Хейли Адамс
Водеща
Водеща

-Майната ти.. -Провикнах се от горния етаж. За коя се мислеше тя? А, да.. За голямата сестричка.. Не беше познала. Опитваше се да ме ядоса, но нямаше да ѝ се получи. Огледах се и затърсих малкия виолетов куфър, където възнамерявах скоро да си събера нещата и да се махна. Тогава щеше ли да се дразни с мен?!
Слязох долу, за да си взема чантата и да изляза.. А ако смяташе да ме спре и да ми се прави на "кака" , доста бе закъсняла!
Затърсих пари, които да взема, като бръкнах и в джоба си, но единственото, което имаше беше още от кокаина. Мамка му, изпуснах го на пода!

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

Погледнах към пакетчето , което падна. Усмивката ми веднага изчезна и изражението ми стана сериозно , станах , наведох се и го взех. Погледнах я.
- Така ли смяташ да съсипваш живота си ? - не се подигравах , този път бях загрижена за нея.
- Това не е начинът , Хейли. Ако искаш да споделиш на някого , може да споделиш на мен. Знам , че не се разбираме , но това може да се промени.

Хейли Адамс

Хейли Адамс
Водеща
Водеща

Погледнах я, като погледа ми се местеше от пакетчето на лицето на Меган.
-От кога си се загрижила за това как съм?! -Попитах на висок тон. -Кога беше последният път, когато наистина ти пукаше?!
Може би бях твърде жестока с нея. Но не разбирах как да се държа с нея, след като тя почти никога не беше тук. А мама и татко? Твърде заети бяха и нямаше да разберат всичко, което исках да кажа.
-Защо не се престориш, че нищо не е станало и да излезеш.. и да отидеш там, където ходиш попринцип?! -Добавих и се опитах да издърпам пакетчето от ръката ѝ.

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

- Интересувала съм се от теб , винаги. - погледнах я и вдигнах рамене , наистина ми пукаше за нея.
- Това , че не говорим , не значи че не се интересувам от теб. А и няма да си тръгна , добре го знаеш , нито пък ще пусна теб да излезеш. Просто ми разкажи защо го правиш , иначе няма да ти върна нито дрогата , нито да ти дам пари.

Хейли Адамс

Хейли Адамс
Водеща
Водеща

Кръстосах ръце като малко дете, на което не връщаха играчката. Мразех да го прави.. да ме поставя в ситуация,като тази. Прокарах ръка през косата си и я погледнах.
-Ако ти кажа ще ме оставиш ли намира? Ще ми дадеш ли кокаина обратно? -Попитах, като отново кръстих ръце.
"Държи се като наивна тийнейджърка.." казваха мама и татко. Но те не ме разбираха. Никой не ме разбираше!
-Няма..да кажеш на мама и татко.. нали? -Добавих, като сведох поглед надолу. Осъзнах, че съм в напълно неизгодна позиция.

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

- Може би ще ти го върна. - казах и я прегърнах , след което я погледнах.
- Разбира се , че няма да им кажа. Далеч не съм перфектна и го знаеш. Дори си спомням , когато бях на 15 , а ти на 7 , как ме криеше че пуша. - засмях се.
- Сподели с мен , все пак съм ти сестра и може би мога да ти помогна.

Хейли Адамс

Хейли Адамс
Водеща
Водеща

Не знаех какво точно се очкава от мен да правя, защото не бях свикнала да споделям. Седнахме на канапето. В началото бях забила поглед в земята, но после се реших да погледна Меган.
-Помниш.. Момчето, което идваше тук и ти, както и татко и мама.. не го харесвахте особено.. нали? -Да, те всички мислеха, че той ми влиае зле. Дали беше така? Нямах си на идея.
Помълчах известно време, като отново забих поглед в пода. За няколко секунди това да споделям с Меган ми се стори много лоша идея.
-Виж.. не съм сигурна, че е добра идея.. -Завайках се в последния момент..

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

Хванах ръката й и я погледнах.
- Имай ми доверие , обещавам да не казвам на никой. - усмихнах се.
- Още повече , заклевам се. Както ти пазеше моите тайни , така и аз ще пазя твоите.

Хейли Адамс

Хейли Адамс
Водеща
Водеща

Погледнах я, след което си поех дълбоко въздух. Щеше да е дълга нощ. Облегнах се назад, като се зачудих как да започна.
-Той.. Брат е на онова симпатично момиче.. Аманда, което идваше като малки да си играем.. -Започнах от маловажен факт, но все пак. -Та.. Той и аз бяхме заедно известно време. Снощи обаче.. -За миг замлъкнах и отместих поглед към пода, като отново поех въздух, за да не допусна сълзи и излишни драматизации. -Майка ни ми каза да се прибера рано. Така и смятах да направя. Но с него се скарахме, защото видях, че някаква Моника му звъни. Разбрах, че са се.. ч*кали и той не отрече. Това е всичко.
Не гледах друго, освен празния под. Не исках да кажа каквото и да било повече. Това споделяне ми беше предостатъчно за цяла година напред!

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

Прегърнах я.
- Той не те заслужава , щом така се отнася с теб.Знам , че ти е трудно и сигурно си се привързала към него и те боли , но щом те е заменил така , значи ще го направи и втори път.Просто трябва да го забравиш , няма да е лесно , знам , но трябва да отдадеш друг смисъл на живота си. Когато се дрогираш само му показваш , че си слаба , напротив , покажи колко си силна.

Хейли Адамс

Хейли Адамс
Водеща
Водеща

-Аз не съм силна. -Отговорих студено да думите на сестра си. Дали беше истина и сама не знаех. Спрях да се друсам заради него и сега отново се връщам към някогашние си навици. Но щях ли да кажа за това? На дали.
-Не ме интересува какво ще си мисли той.. -Добавих, но не по-малко от Меган знаех, че това е лъжа. Исках да замина и смятах да го направя в скоро време и да се върна чак когато наистина имам нужда да видя ЛА отново.
Стоях с поглед впит в пода, без да поглеждам сестра си.

Mеган Алт

Mеган Алт
Мениджър
Мениджър

- Всеки е силен. - усмихнах се.
- Стига да го поискаш и да повярваш в себе си , което очевидно не правиш. Просто знай , че ти си най-доброто , което можеш да бъдеш и не си проваляй животът зареди другите , окей ?

Хейли Адамс

Хейли Адамс
Водеща
Водеща

-Да пропилея кое, Меган? Не съм кой знае какво. Тийнейджърка с поредните глупави мечти, тръгнала след мъж, който е със 7 години по-голям от нея. -Казах почти отчаяно на сестра си. Как щеше да ме разбере? На дали бе изпитвала същото като мен.. По средата на булеварда да разбереш, че гаджето ти е спало с вкиснала от грим фльорца.. Нима аз не бях повече от нея? Или точно обратното? Вече и аз се обърквах.
-Не знам.. не знам какво да правя с живота си.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите