YourTelevision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YourTelevision

    Заповядай в нов по рода си форум, несъздаван досега. Потопи се в телевизионния живот. Бъди преуспяващ актьор, певец или каквото пожелаеш. Нужно е само да се регистрираш тук и шоуто ще започне! Очакваме те!
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Станете наши приятели!
Честито започване на новата година!!! EmptyСъб Ное 05, 2011 7:21 am by Cooper

» Имението на Ian Somerhalder
Честито започване на новата година!!! EmptyПон Окт 17, 2011 11:21 pm by Mеган Алт

» Елси Невърленд
Честито започване на новата година!!! EmptyПет Сеп 30, 2011 2:36 pm by Нина Добрев

» Къщата на Меган
Честито започване на новата година!!! EmptyСря Сеп 28, 2011 11:17 pm by Mеган Алт

» Офисът на Иън
Честито започване на новата година!!! EmptyСря Сеп 28, 2011 10:24 pm by Ian Somerhalder

» Водопадът
Честито започване на новата година!!! EmptyВто Сеп 27, 2011 5:58 pm by Анабел Стюарт

» OPPS...I DID IT AGAIN!!!<33
Честито започване на новата година!!! EmptyНед Сеп 25, 2011 6:15 pm by Изабела Стоун

» Колко % ви допада предишния?
Честито започване на новата година!!! EmptyСря Сеп 21, 2011 4:38 pm by Мила Кунис

» Who wants to be alone?
Честито започване на новата година!!! EmptyСря Сеп 21, 2011 4:34 pm by Мила Кунис

Честито започване на новата година!!! Flags_0

You are not connected. Please login or register

Честито започване на новата година!!!

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

На мен лично не ми е голяма радостта, но тъй като съм заек в ново даскало, мен не ме броетее... Честито започване на новата година!!! 960134461 Въпреки, че някои неща ми липсваха! Честито започване на новата година!!! 3997999705

Тааа...да ви е честитоо! Честито започване на новата година!!! 3312119548


Тука споделете първите преживявания от новата учебна година, оплаквания и каквото ви хрумнеее. Не ще ви критикуваме! Все пак и ние сме в същото положение! Честито започване на новата година!!! 915526452

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите