YourTelevision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YourTelevision

    Заповядай в нов по рода си форум, несъздаван досега. Потопи се в телевизионния живот. Бъди преуспяващ актьор, певец или каквото пожелаеш. Нужно е само да се регистрираш тук и шоуто ще започне! Очакваме те!
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Станете наши приятели!
The Metropolitan Club EmptyСъб Ное 05, 2011 7:21 am by Cooper

» Имението на Ian Somerhalder
The Metropolitan Club EmptyПон Окт 17, 2011 11:21 pm by Mеган Алт

» Елси Невърленд
The Metropolitan Club EmptyПет Сеп 30, 2011 2:36 pm by Нина Добрев

» Къщата на Меган
The Metropolitan Club EmptyСря Сеп 28, 2011 11:17 pm by Mеган Алт

» Офисът на Иън
The Metropolitan Club EmptyСря Сеп 28, 2011 10:24 pm by Ian Somerhalder

» Водопадът
The Metropolitan Club EmptyВто Сеп 27, 2011 5:58 pm by Анабел Стюарт

» OPPS...I DID IT AGAIN!!!<33
The Metropolitan Club EmptyНед Сеп 25, 2011 6:15 pm by Изабела Стоун

» Колко % ви допада предишния?
The Metropolitan Club EmptyСря Сеп 21, 2011 4:38 pm by Мила Кунис

» Who wants to be alone?
The Metropolitan Club EmptyСря Сеп 21, 2011 4:34 pm by Мила Кунис

The Metropolitan Club Flags_0

You are not connected. Please login or register

The Metropolitan Club

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1The Metropolitan Club Empty The Metropolitan Club Сря Авг 31, 2011 7:30 pm

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор


The Metropolitan Club Robert10

2The Metropolitan Club Empty Re: The Metropolitan Club Вто Сеп 06, 2011 7:38 pm

Michelle Anderson

Michelle Anderson
Репортер
Репортер

Животът ми през последните години течеше толкова забързано че нямах никакво време за клубове,а най-вече за приятели. Реших да се обадя на Майк,едно момче работещо като стилист,бяхме станали доста близки,голямо предимство бе да си имаш гей най-добър приятел. Естествено той не ми отказа,дори ме покани на някакво голямо събитие в клуб Метрополитан. Не можех да му откажа,за това на бързо се облякох и зарязах статиите за после. Стигнахме бързо и понеже той бе забърсал охраната бързо ни пуснаха. Веднага намерихме места на бара,където си поръчах коктейл Карузо. Огледах се,опитвайки се да намеря някой познат. Имаше доста известни личности. Естествено.. те чакаха единствено някой купон и веднага правеха нещо щуро за да можем ние да си имаме работа. Отпих от коктейла си и погледнах Майк,вече бе заговорил две момчета,а да не говорим за моя любовен живот. Продължих да се оглеждам с надеждата че някой ще изскочи от някъде..

3The Metropolitan Club Empty Re: The Metropolitan Club Вто Сеп 06, 2011 7:51 pm

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

Тази вечер бях решила да се оттърва малко от работата и да се отпусна. А отпускането значеше купон! Купон в стил ИЗАБЕЛА!
Щеше да има някакво събитие в Метрополитън клуба и аз веднага се уредих. Влязох си без проблеми, пък и охраната вече ме познаваше. Особено единия сладур!
Вътре беше претъпкано. А и познатите лица бяха доста! Кимах леко с глава и се усмихвах на всеки един глас, който ме поздравяваше. Но не ми се занимаваше сега с тях. Седнах на бара и погледнах барманчето:
-Скъпи...за мен нещо силно?-казах неохотно.
Обичах да поръчвам така, защото винаги пробвах нещо различно! Барманът ме позна и се усмихна...
Огледах се и в другият край на бара забелязах едно познато лице. Да, това бе братовчедка ми! Станах от столчето си и се приближих.
-Мишел!-поздравих и я прегърнах.
Мишел работеше в телевизията заедно с мен и правеше това, което най-обича! Бе журналистка...

4The Metropolitan Club Empty Re: The Metropolitan Club Вто Сеп 06, 2011 8:02 pm

Michelle Anderson

Michelle Anderson
Репортер
Репортер

Точно когато бях започнала да се отчайвам съвсем чух познат глас,очите ми веднага попаднаха върху братовчедка ми,която обожавах толкова много. Когато ходех на гости при леля тя ми бе станала като сестра,като онази моя сестра близначка,която бях изгубила. Прегърнах я много силно,засмях се весело.
- Как не се досетих че ще те видя тук! Изглеждаш невероятно. - както обикновено госпожица Стоун бе превъзходна. Още от както бяхме малки момчетата й се лепяха.
- Как си? Не сме се виждали скоро.. някое момченце с теб? - подкачих я с любопитен и весел тон. Майк естествено все още флиртуваше с някакъв сладур,защо той винаги си намираше приятели,а аз не? Отпих от коктейла си,гледайки с любопитни очи Бела.

5The Metropolitan Club Empty Re: The Metropolitan Club Вто Сеп 06, 2011 8:14 pm

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

Много се зарадвах, че я видях и очевидно и тя! Седнах до нея и след минута барманчето донесе питието ми. Нямах си и на представа какво е, но пък това му бе интересното!
-Мерси мили!-благодарих закачливо. Той ми смигна и отиде при другата мацка, която седна на бара.
Съсредоточих се към Мишел.
-Аз ли? Ами ти? Не съм те виждала от съвсем кратко време и ти вече си се променила. Изглеждаш ослепително!-усмихнах се широко и я огледах за пореден път.
-Добре съм общо взето!-отвърнах и допълних: -Този път не! Имаше кандидати, но нали знаеш, че не се задържам с един много време.-засмях се и се направих на невинна.
-Как си? Сама ли дойде!-попитах я и отпих от незнайното питие.
Мм, хареса ми! Отпих отново и за малко отвлякох поглед в посока на красивият мъж, стоящ наблизо, който ме гледаше и се усмихваше.

6The Metropolitan Club Empty Re: The Metropolitan Club Сря Сеп 07, 2011 12:45 pm

Michelle Anderson

Michelle Anderson
Репортер
Репортер

Засмях се на комплимента й,винаги знаеше какво точно да каже. Допих коктейла си и си запалих цигара. Поръчах си една Лагуна.
- Разбивачка на мечти.. - засмях се щом чух че е отрязала кандидатите,обикновено всички бяха много привлекателни.. и млади. Подсмихнах се и сбутах Майк,а щом видя Бела седна мирно и се усмихна. Поздрави я.
- С него съм.. както винаги той си намира някого,не знам как го прави. - оплаках се шеговито,а след това дръпнах от цигарата си.
- Как е Нина? Не съм я виждала от може би.. век. - отново се усмихнах,радвах се че се срещнахме.

7The Metropolitan Club Empty Re: The Metropolitan Club Сря Сеп 07, 2011 1:02 pm

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

-Е, не ме обвинявай! Сега си харесах сладура ей там...-оправдах се и кимнах в посока на момчето, което ме гледаше.
Мишел бе дошла с някакво момче, на име Майк, който определено нямаше интерес към жените. Подсмихнах се и поздравих:
-Здравей Майк!-усмихнах му се и той веднага се осъзна, че бях директорката на телевизията.
Погледнах Мишел и отговорих:
-Не бъди така отчаяна! Онова момче те гледа вече от няколко минути, не забелязваш ли? А Нина, ами ние бяхме заедно през отпуската...на Хаваите.-отпих от питието си и забелязах как моето сладурче се приближи. Обърнах се и прехапах устни. Наистина беше сладък!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите