YourTelevision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YourTelevision

    Заповядай в нов по рода си форум, несъздаван досега. Потопи се в телевизионния живот. Бъди преуспяващ актьор, певец или каквото пожелаеш. Нужно е само да се регистрираш тук и шоуто ще започне! Очакваме те!
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Станете наши приятели!
Детската площадка EmptyСъб Ное 05, 2011 7:21 am by Cooper

» Имението на Ian Somerhalder
Детската площадка EmptyПон Окт 17, 2011 11:21 pm by Mеган Алт

» Елси Невърленд
Детската площадка EmptyПет Сеп 30, 2011 2:36 pm by Нина Добрев

» Къщата на Меган
Детската площадка EmptyСря Сеп 28, 2011 11:17 pm by Mеган Алт

» Офисът на Иън
Детската площадка EmptyСря Сеп 28, 2011 10:24 pm by Ian Somerhalder

» Водопадът
Детската площадка EmptyВто Сеп 27, 2011 5:58 pm by Анабел Стюарт

» OPPS...I DID IT AGAIN!!!<33
Детската площадка EmptyНед Сеп 25, 2011 6:15 pm by Изабела Стоун

» Колко % ви допада предишния?
Детската площадка EmptyСря Сеп 21, 2011 4:38 pm by Мила Кунис

» Who wants to be alone?
Детската площадка EmptyСря Сеп 21, 2011 4:34 pm by Мила Кунис

Детската площадка Flags_0

You are not connected. Please login or register

Детската площадка

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Детската площадка Empty Детската площадка Сря Авг 31, 2011 7:19 pm

Изабела Стоун

Изабела Стоун
Директор
Директор

Тук играят децата, пък защо и големите да не идват тук, за да си припомнят старите времена!
Детската площадка My_for10

2Детската площадка Empty Re: Детската площадка Пет Сеп 09, 2011 12:01 am

Доминика Гейсендорф

Доминика Гейсендорф
Сценарист
Сценарист

След,като си взехме довиждане,отидохме в парка,право на детската площатка.Седнахна люлаката,като взех Ейвъри ,за да я придържам.
- Кам,ще ни залюлееш ли ?-казах и се усмихнах.Беше хубаво,да имам дъщеря си ,тя беше стоплила моя ден ,не че и Кам ,не го правеше,но да имаш дете беше различно чувство.Целунах нежно челцето ѝ.

3Детската площадка Empty Re: Детската площадка Пет Сеп 09, 2011 12:07 am

Кам Жигандей

Кам Жигандей
Известна личност
Известна личност

Стигнахме парка , чудех се как ли е Иан и какви неща му е наговорила онази жена.
- Да , разбира се. - усмихнах се , подпрях се на една от люлките и ги залюлях леко .
- Защо дойде с Меган ? - погледнах я.

4Детската площадка Empty Re: Детската площадка Пет Сеп 09, 2011 12:25 am

Доминика Гейсендорф

Доминика Гейсендорф
Сценарист
Сценарист

Той ни залюля,леко,беше толкова нежен.Запита ме за Меган.
- Бях излязла с нея,въпреки че нещата между нея и Иън ,не се развиха ,тя си остава моя приятелка,едан от най-добрите.На мен лично нищо не ми е сторила,както и на теб,тя те уважава.Беше потисната,каза ,че нещо се е променило,но не спомена какво,каза че трябва ад говори с него,но не смее.Видяхме ви съвсем случайно,не е било нагласено,ако за това ме питаш.

5Детската площадка Empty Re: Детската площадка Пет Сеп 09, 2011 12:30 am

Кам Жигандей

Кам Жигандей
Известна личност
Известна личност

- Може да ти е приятелка , но и Иан ми е приятел и не й вярвам. - погледнах я.
- Знаеш какво му стори , след толкова години. И сега изведнъж идва с някаква новина , ако бях на него дори нямаше да я погледна.

6Детската площадка Empty Re: Детската площадка Пет Сеп 09, 2011 12:56 am

Доминика Гейсендорф

Доминика Гейсендорф
Сценарист
Сценарист

- Не я съди прибързано,да постъпи зле и все пак го обича,знам го.Остави ги да се разберат,нека сами да решат,имат ли шанс или всичко е отдавна минало.Станах от люлката.
- Искаш ли ,сега аз да ви полюлям-засмях се.

7Детската площадка Empty Re: Детската площадка Пет Сеп 09, 2011 12:59 am

Кам Жигандей

Кам Жигандей
Известна личност
Известна личност

- Добре , но ако пак му направи нещо , аз няма да стоя просто ей така. - усмихнах се и я погледнах , рядко се намираха жени като моята и бях благодарен за нея.
- Добре. - седнах и прегърнах дъщеря си , зареди нея правех всичко.

8Детската площадка Empty Re: Детската площадка Пет Сеп 09, 2011 1:07 am

Доминика Гейсендорф

Доминика Гейсендорф
Сценарист
Сценарист

- Надявам се това да не означава ,ч еще я биеш ?-казах шеговито.
- Спокойно ,ако пак му стори нещо,обещавам ,повече ,да не се опитвам да ги събирам-казах невинно.
- Не ,че досега съм го правила де-добавих ,да не си помисли,че съм дейстала зад гърбът му.Залюлях го,на свой ред,а Ейвъри се радваше,да слушам гласът ѝ ,ме успокояваше невероятно много.

9Детската площадка Empty Re: Детската площадка Пет Сеп 09, 2011 7:57 pm

Кам Жигандей

Кам Жигандей
Известна личност
Известна личност

- Ако се наложи. - усмихнах се и я погледнах.
- Добре , имаме сделка. - намигнах й и продължих да държа Ейвъри , скоро тя обаче заспа в ръцете ми.
- Струва ми се малко топла. - погледнах Мика.

10Детската площадка Empty Re: Детската площадка Пет Сеп 09, 2011 8:42 pm

Доминика Гейсендорф

Доминика Гейсендорф
Сценарист
Сценарист

Скочих веднага,до сега не се беше разболявала и много се страхувах от това.Докоснах челото ѝ.
- Не,нищо ѝ няма-казах успокоена.Седнах на пейката до тях и ги наблюдавах.
- Може довечера да я остави с бавачката и да излезем само двамата,както едно време-усмихнах се и го погледнах.

11Детската площадка Empty Re: Детската площадка Пет Сеп 09, 2011 8:47 pm

Кам Жигандей

Кам Жигандей
Известна личност
Известна личност

- Явно просто ми се е сторило. - повдигнах рамене и я погледнах , след което заедно с малката се преместихме на пейката до Мика.
- Да , това е добра идея , ще излезем. - целунах я леко и продъжих да държа Ейвъри , която спеше много сладко.

12Детската площадка Empty Re: Детската площадка Пет Сеп 09, 2011 9:53 pm

Доминика Гейсендорф

Доминика Гейсендорф
Сценарист
Сценарист

- Да и добре,че не е- потреперих,не исках дори да си помислям,че малкото ми слънчице може да се разболее.
- Да ще бъде чудесно,само аз и ти и лунната светлина-засмях се и усетих ,как се изчервявам,не бях свикнала да говоря,за чувствата си ,макар и да го обичах безкрайно много.

13Детската площадка Empty Re: Детската площадка Пет Сеп 09, 2011 10:05 pm

Кам Жигандей

Кам Жигандей
Известна личност
Известна личност

- Да. - усмихнах се , макарче не ми се искаше да оставяме Ейвъри на бавачката , исках да прекарам време с Мика , но и отдавна не бях виждал дъщеря си.
- Ще е хубаво. - засмях се и я целунах.

14Детската площадка Empty Re: Детската площадка Пет Сеп 09, 2011 10:53 pm

Доминика Гейсендорф

Доминика Гейсендорф
Сценарист
Сценарист

- Ако искаш ,ще вземем и нея ,но тя само ще заспи и ще я гледам е как спи цялата вечер-казах.Исках да останем на саме отдавна не бяхме имали вечер само за нас ,но явно той се колебаеше.
- Да не би вече,да съм ти омръзнала-казах с нацупени устни.
- Толкова ми липсваше ,нямаше три месеца,заради последния филм,но явно за теб не е така.-Станах от пейката.
- Да си вървим-казах рязко и взех детето от него.

15Детската площадка Empty Re: Детската площадка Пет Сеп 09, 2011 10:56 pm

Кам Жигандей

Кам Жигандей
Известна личност
Известна личност

Погледнах я , откъде дойдоха тези капризи пък сега ?
- Знаеш , че не вярно. - изправих се от пейката , ако очакваше да й се извинявам , дълбоко грешеше.
- Явно си решила да подръжаваш на приятелката си и ако ще е така , предпочитам да ме няма още три месеца.

16Детската площадка Empty Re: Детската площадка Пет Сеп 09, 2011 11:54 pm

Доминика Гейсендорф

Доминика Гейсендорф
Сценарист
Сценарист

Думите му ме засегнаха дълбоко,повече от колкото той бе предполагал.
- Щом е така върви си,ако ще и година да те няма,все ни е едно.-Забързах напред,бяхме дошли с неговата кола,значи ,трябваше да си викна такси.Видях едно ,което тъкмо стоварваше друг човек
- Такси-извиках.

17Детската площадка Empty Re: Детската площадка Съб Сеп 10, 2011 11:18 am

Кам Жигандей

Кам Жигандей
Известна личност
Известна личност

- Не , не искаме такси. - казах на таксито и то си тръгна , не я разбирах честно.
- Защо правиш всичко това ? Защо започна да се държиш така , ти никога не си се държала така. И ако на теб не ти пука къде съм , хващам бас , че за дъщеря ми , не е така.

18Детската площадка Empty Re: Детската площадка Съб Сеп 10, 2011 11:58 pm

Доминика Гейсендорф

Доминика Гейсендорф
Сценарист
Сценарист

- Не виждаш ли ? Нещо се случва с нас,мисля,че си солидарен с Иън и за това ме отблъскваш.Но ти имаш семейство Кам и то не включва само мен имаме дете.И това е най-хубавото нещо,което ми се е случило в живота.Обичам те толкова много,не разбираш ли.Искам те при нас,а теб все те няма.-Усетих как очите ми се насълзяват.

19Детската площадка Empty Re: Детската площадка Нед Сеп 11, 2011 11:20 am

Кам Жигандей

Кам Жигандей
Известна личност
Известна личност

- Аз съм солидарен с Иън и те отблъсквам ? - погледнах я и почти се засмях.
- Недей да прехвърляш вината на мен. Ти започна да капризничиш и да казваш , че ще си тръгваш. Обвиняваш ме , а всяка минутка свободно време си я прекарвам вкъщи. - вече ме беше вбесила , никога не беше се държала така , съгласих се на всичко днес , а тя започн ада откача.
- Ако съм постоянно вкъщи , няма да имаме пари и нито един от тези луксове. Още като се запознахме ти беше наясно с работата ми и те питах дали искаш да бъдеш с мен въпреки това , ти се съгласи. Така , че поне за минутка спри да ме обвиняваш. - дадох й ключовете за колата.
- Ще се прибера след час , просто искам да помисля , преди да сме се скарали по-зле. - целунах леко дъщеря си по челото и тръгнах напред.

20Детската площадка Empty Re: Детската площадка Нед Сеп 11, 2011 11:14 pm

Доминика Гейсендорф

Доминика Гейсендорф
Сценарист
Сценарист

Трябваше ,да го спра,бях глупачка ,като го оставях сам и гневен.Хукнах ,след него макар и леко бавно,заради Ейвъри.
- Спри ,обичам те и не искам,да се караме.Не знам какво ми стана,прав си вместо,да се радвам,че си се върнал,че си до мен,до нас.Посочих Ейвъри,която учудващо още не се беше събудила.
- Прости ми ,знам,че такава ти е професията,разбирам,не те съдя.Обичам те.-Седнах на бордюра,изведнъж тежестта на дъщеря ми и натежалото ми сърце,се оказа твърде голяма.Усетих ,как краката ми се подкосяват.

21Детската площадка Empty Re: Детската площадка Нед Сеп 11, 2011 11:18 pm

Кам Жигандей

Кам Жигандей
Известна личност
Известна личност

Погледнах я , още треперех от гняв , но не към нея , а към себе си , също се държах тъпо. Седнах до нея и я прегърнах.
- И аз съжалявам , държах се глупаво. - въздъхнах и я погледнах.
- Ще ми простиш ли ?

22Детската площадка Empty Re: Детската площадка Нед Сеп 11, 2011 11:24 pm

Доминика Гейсендорф

Доминика Гейсендорф
Сценарист
Сценарист

- Няма ,какво да ти прощавам,любов моя и двамата сгрешихме но е важното,че бързо се осъзнахме.Но аз започнах първа,нямах право,но се чувствам такава егоистка,толкова ми липсваше,че исках те само за себе си ,дори това да означаваше да те отделя от дъщеря ни.-погледнах към земята виновно.
- Копнея за целувките ти и докосванията,но нямах право.Не знам,как щях да реагирам аз,ако бях толкова далече от нея.запитах се
- Сигурно по същия начин-отговорих си сама.

23Детската площадка Empty Re: Детската площадка Нед Сеп 11, 2011 11:29 pm

Кам Жигандей

Кам Жигандей
Известна личност
Известна личност

- И аз искам да съм с теб , и ти ми липсваше много. Но и тя също. - погледнах я.
- Ще имаме време и себе си , обещавам ти. Дори може да поискам малко повече почивка. Само да не се караме отново , става ли ? - усмихнах се.

24Детската площадка Empty Re: Детската площадка Нед Сеп 11, 2011 11:44 pm

Доминика Гейсендорф

Доминика Гейсендорф
Сценарист
Сценарист

- Няма повече любими обещавам,да не съм егоистична вече,да бъда добра майка и съпруга-целунах го нежно
- Обичам те,толкова си ми скъп,да прав си,най-добре,да прекараме тримата вечерта.Искаш ли,да сготвя,нещо специално ?-усмихнах се.

25Детската площадка Empty Re: Детската площадка Нед Сеп 11, 2011 11:48 pm

Кам Жигандей

Кам Жигандей
Известна личност
Известна личност

- Ти винаги си била. - целунах я отново , взех Ейвъри и й подадох ръка.
- Добре. - усмихнах се и отидохме към колата , те седнаха отзад,а аз запалих колата и тръгнахме , надявах се вечерта да мине наред.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите